SSS

TaxiBUL ne işe yarar?

TaxiBUL size etrafınızda bulunan en yakın taksiyi en çabul şekilde çağırmanızı sağlar.

TaxiBUL’un ne faydası var?

TaxiBUL uygulaması ile bulunduğunuz yerin adresini bilmenize gerek kalmadan taksi çağırabilir, taksinin gelişini harita üzerinden zaman ve mesafe olarak takip edebilirsiniz. Böylece soğukta, yağmurda, sokak kenarında bekleme zorunda kalmaz, en yakındaki taksiyi hemen çağırabilirsiniz.

Uygulama ücretli mi?

Hayır ücretli değil. TaxiBUL ile yaptığınız rezervasyonların hiç birine uygulama kullanımı için ücret ödemezsiniz.

TaxiBUL ne kadar güvenli?

TaxiBUL tamamen şeffaf bir uygulamadır. TaxiBUL ile yolculuklarınız kayıt altında. Sistemimize kayıtlı tüm taksiler güvenilir ve TaxiBUL trafından onaylı sürücülerdir. Ayrıca TaxiBUL ile akıllı telefonunuz üzerinden çağırdığınız taksinin ve taksicinin bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Telefon numaram paylaşılıyor mu?

Tabiki hayır. TaxiBUL kişisel bilgilerinizi siz istemediğiniz sürece karşı tarafa göstermez, sizin onayınız olmadan üçüncü kişilerle asla paylaşmaz. Profil ayarlarınızdan numaranızın görünmesini kısıtlayabilir yada numaranızı görünür yapabilirsiniz.

Uygulama lokasyon bilgilerimi yanlış çekiyor yada ulaşamıyor ne yapabilirim?

Uygulamadaki harita üzerine basılı tutarak bulunduğunuz lokasyonunuz tam olarak işaretleyebilirsiniz. Böylece taksic tam olarak bulunduğunuz noktaya gelecektir.

Sürücüye konumum ve durumum hakkında nasıl bilgi verebilirim?

Rezervasyonunuz esnasında çıkan not alanına bulunduğunuz yerin tarifini girebilir yada bilinen bir yerin adını yazarak sürücüye konumunuz yada durumunuz hakkında bilgi verebilir siniz. Örneğin şoföre bagajınız olduğunu yada AVM önünde beklediğinizi yazabilirsiniz.

Araç içerisinde eşyamı unuttuğumda taksiciye nasıl ulaşabilirim?

TaxiBUL uygulaması içerisinde yer alan Yolculuklarım kısmında listelenmiş olan yolculuklarınıza ulaşarak seyahat etmiş olduğunuz araç ve taksici bilgilerine ulaşarak unuttuğunuz eşyanızı geri getirmesini sağlayabilirsiniz.

Şehir dışında kullanabilir miyim?

TaxiBUL şu an için yanlızca İstanbul İl sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

Uygulama hakkında fikrim var.!

Fikirleriniz bizim için kıymetli. Bize info@taxibul.com adresinden yazarsanız, fikirlerini değerlendirmekten, uygulamamız üzerinde görüşlerinizi almaktan memnuniyet duyarız.